НОВОСТИ ДНЯ: Навчальний рік у Києві: які школи відкриють з 1 вересня  Авіація ЗСУ ходить по головах росіян під Херсоном – експерт  Диктатор Путін програв інформаційну війну в Україні та на Заході - керівник британської розвідслужби  Буде 4 моделі навчання. Шкарлет пояснив, як працюватимуть школи з 1 вересня  Історію доведеться переписати: вчені висунули нову теорію вимирання динозаврів  Чи зможе російська пропаганда пом'якшити поразку РФ у війні: політолог дав відповідь  "Росіяни починають говорити, що Путін – слабак": політолог розповів, як на людей в РФ вплинули події в Кримувсе новости дня
Політика
Світ
13.06.2022 1051

Чи варто вірити заявам Лукашенка про напад на Україну: у МВС дали відповідь

У Міністерстві внутрішніх справ України вважають, що заяви самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про напад на Україну дорівнюють нулю.

За словами радника міністра внутрішніх справ Віктора Андрусіва, подібними висловленнями лідер білоруського режиму намагається максимально розмити свою позицію.

Про це Андрусів написав у Телеграм-каналі. Пише ТСН. 

"У Лукашенка працює інстинкт самозбереження. Я завжди дивуюся надмірній увазі щодо його заяв, тому що жодна заява не мала впливу. Я називаю Лукашенка флудом, який просто забруднює інформаційний простір. Він — диктатор і може дозволити собі нести все, що заманеться. Від цього він нічого не втратить", - ввважає радник очільника МВС.

Він зауважив, що не Лукашенко ухвалює рішення наступати на Україну чи ні. 

"Він поклоняється путіну чи хоче, щоб він так думав, водночас Заходу показує, що наче хоче спетляти від путіна. Його заяви про те, що він нападе на Україну чи не нападе, про прагнення миру дорівнюють нулю. Та й взагалі не він це вирішує. Лукашенко представляє анексовану країну, тому що росіяни здійснили економічну анексію Білорусі. Тому цінності у словах несамостійного Лукашенка шукати не варто", - написав Андрусів.

Нагадаємо, на республіканському семінарі-нараді "Актуалізація методів та форм роботи з населенням на місцевому рівні" Лукашенко погрожував наступом на захід України. Він заявив про те, що нібито Захід готує напад на Білорусь та Росію і лінія фронту пролягатиме через Україну. А тому білоруська армія може воювати за захід України.

Оценка материала:

5.00 / 3
Чи варто вірити заявам Лукашенка про напад на Україну: у МВС дали відповідь 5.00 5 3
Політика / Світ
13.06.2022 1051
Еще материалы раздела «Світ»