НОВИНИ ДНЯ: В Україні 29 березня - дощі та сильний вітер, вдень до 16°  Чи мобілізують випускників перед вступом на магістратуру чи аспірантуру: відповідь Зеленського  Путін видав чергову хвору маячню: що сказав цього разу  Коли ховатимуть героїв на Військовому меморіальному кладовищі: у Мінветеранів назвали терміни  У частині України оголосили штормове попередження: де очікувати негоду  У Міноборони роз'яснили оновлений процес мобілізації згідно з новим законопроєктом  Нові акцизні ставки на сигарети в євро є важливою євроінтеграційною вимогою, - експертвсі новини дня
14.06.2022 453

Українські боксери тріумфально виступили на міжнародному турнірі Bornemissza в угорському Егері.

"Синьо-жовті" зуміли завоювати на одному з найстаріших в Європі боксерських турнірів 24 нагороди: 12 золотих, сім срібних та п'ять бронзових. Пише ТСН.

У підсумку, наша збірна стала першою в загальнокомандному заліку, повідомляє Федерація боксу України.

"Золото" турніру в Угорщині здобули: Максим Рудик (51 кг), Іван Завадський (54 кг), Денис Роздольський (57 кг), Олександр Яровий (63,5 кг), Дмитро Мага (71 кг), Микита Засенюк (86 кг), Олександр Зеленський (92+ кг), Адріана Котович (54 кг), Тетяна Довгаль (60 кг), Юлія Філіпова (63 кг), Анастасія Саранюк (75 кг) та Ірина Луцак (81+ кг).

"Срібло" змагань виграли: Владислав Кондратюк (48 кг), Руслан Шилов (57 кг), Владислав Дудар (80 кг), Джамал Кулієв (86 кг), Микита Малюта (92+ кг), Діана Петренко (50 кг) та Аліна Маляр ( 52 кг).

Бронзовими призерами стали: Віталій Швець (80 кг), Тетяна Іванова (66 кг), Радміла Радіонова (70 кг), Наталія Ходик (81 кг) та Ніна Карпенко (81 кг).

Зазначимо, що старшого тренера чоловічої збірної України серед молоді Олега Кудінова було визнано найкращим тренером турніру Bornemissza.

5.00 / 1
Україна виграла 24 медалі на боксерському турнірі в Угорщині та посіла перше загальнокомандне місце 5.00 5 1