НОВИНИ ДНЯ: Після морозів йдуть опади: сьогодні буде мокро по всій країні  Скільки електроенергії “з’їдають” ноутбук, роутер і смартфон: реальні цифри  Кремль зазіхає не лише на Донбас: вимоги РФ виходять за межі питання територій - ISW  Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробиці  Від Ocean Plaza до заводів: Україна пришвидшує продаж санкційного майна росіян  Федоров оголосив про посилення ЗСУ: нові домовленості зі США та допомога у 2026 році  Демографічна прірва: в Україні на одного новонародженого припадає троє померлихвсі новини дня
Політика
Україна
15.06.2022 2830

Ворог переважав у повітряних боях 1 до 6-10: як "Привид Києва" взяв на себе удар у перші два тижні війни

У Повітряних силах розповіли, як з'явився загальний образ "Привид Києва".

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розказав, як військові льотчики взяли на себе у перші два тижні війни важкі удари по захисту Києва. Пише ТСН. 

Ігнат зауважив, що ворог тоді переважав у повітряних боях 1 до 6-10.

Про це речник Повітряних сил ЗСУ повідомив на брифінгу 14 червня.

"Київ охороняє 40 бригада тактичної авіації, саме звідти йде загальний образ "Привид Києва", саме ці військові льотчики взяли на себе у перші два тижні війни важкі удари по захисту столиці. Противник тоді переважав у повітряних боях 1 до 6-10", - розповів Юрій Ігнат.

Нагадаємо, раніше речник Повітряних сил ЗСУ розказав, що вже близько двох місяців російські літаки і гелікоптери не залітають у повітряний простір над тією українською територією, яка перебуває безпосередньо під контролем Збройних сил України. Водночавс Росія зосередила довкола України великий потенціал – авіаугруповання з близько 700 літальних апаратів (450 літаків і 250 вертольотів).

Оценка материала:

5.00 / 5
Ворог переважав у повітряних боях 1 до 6-10: як "Привид Києва" взяв на себе удар у перші два тижні війни 5.00 5 5
Політика / Україна
15.06.2022 2830
Еще материалы раздела «Україна»