НОВИНИ ДНЯ: Україну накриває антициклон: де буде спекотно 17 липня й чи зміниться щось на вихідних  Три знаки Зодіаку ось-ось отримають особливу підтримку Всесвіту: що на них чекає  Російська еліта виводить мільярди з-під контролю Путіна під час війни - Bloomberg  Росія вигадала спосіб захистити "тіньовий флот" у Чорному та Азовському морях  Чому двієчники досягають успіху частіше, ніж ті, хто добре вчився: учені дали остаточну відповідь  Чи буде вихідний на День Незалежності України 2026 року: українцям дали остаточну відповідь про 24 серпня  Росія масово перекидає ППО з Арктики через атаки українських дронів, - ЗМІвсі новини дня
Політика
Україна
16.06.2022 969

"Ставки надто високі": голова Пентагону заявив, що Україна переживає вирішальний момент на полі бою

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив 15 червня, що Україна переживає вирішальний момент на полі бою і стало очевидним те, про що попереджав президент Володимир Зеленський.

47e18dd736b01154274d11bb0884b872_16.06.22

Очільник Пентагону наголосив, що "ми не можемо собі дозволити здатися і зменшувати оберти". Пише ТСН. 

 

Про це Остін сказав на відкритті засідання контактної групи з питань оборони України "Рамштайн-3" у Брюсселі.

"Ставки надто високі. Україна переживає вирішальний момент на полі бою. І ми бачимо те, про що нас попереджав президент Зеленський. Після невдачі у захопленні Києва та переоцінки своїх бойових цілей, Росія перемістила свій фокус на Донбас. І ми не можемо недооцінювати виклик, із яким стикається Україна", – розповів міністр оборони США.

Він наголосив, що особисто вдячний за значну безпекову допомогу, яку контактна група надала Україні.

"Але ми не можемо собі дозволити здатися і зменшувати оберти", – наголосив Остін.

Нагадаємо, 14 червня у Міноборони США заявили, що скерують до України більше реактивних систем залпового вогню.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Ставки надто високі": голова Пентагону заявив, що Україна переживає вирішальний момент на полі бою 5.00 5 1
Політика / Україна
16.06.2022 969
Еще материалы раздела «Україна»