НОВОСТИ ДНЯ: Вчені виявили останки давної тварини, старішої за динозаврів  Для перемоги над Росією Україна потребує американських F-16: експерт пояснив, чому МіГ-29 не вистачить  Чому крижана оболонка супутника Юпітеру обертається швидше за ядро: нове дослідження  На кого вже “полюють” роботодавці і які професії стануть головними після перемоги  Чому Путін припхався до Криму: Фейгін назвав основну мету диктатора  Де в Україні найдорожча оренда житла  На вулиці все тепліше: прогноз погоди на 20 березнявсе новости дня
Політика
Росія
17.06.2022 3718

Із 20 автозаводів працюють лише два: російський "фюрер" Путін визнав крах місцевого автопрому

Президент РФ Володимир Путін назвав "непростою" ситуацію з виробництвом автомобілів у країні.

Як відомо, через санкції, які були накладені на РФ за повномасштабне вторгнення до України, помітно скоротилося виробництво автомобілів. Пише ТСН. 

Так, у країні-агресорки випуск легкових автомобілів обвалився на 85%. Серйозно страждає й продаж машин, який від початку війни в Україні втратив понад 75%.

Апогеєм впроваджених щодо РФ санкцій стало те, що наразі там працюють лише два з 20 заводів із випуску авто. Суцільний провал у виробництві машин визнав навіть Путін, про що він повідомив на нараді з розвитку автопрому.

"Порівняно з показниками роком раніше в березні поточного року випуск вітчизняного автопрому в Росії виявився втричі нижчим, а у квітні - у п'ять разів нижчим", – констатував Путін.

Путін зазначив, що потрібно "забезпечити технологічний суверенітет" та "наситити" вітчизняний ринок, де є дефіцит.

Додамо, що в травні, за даними Асоціації європейського бізнесу, автосалони реалізували лише 24 268 автомобілів. У річному вираженні авторинок впав на 83,5% і відкотився у минуле на 16 років.

Оценка материала:

5.00 / 6
Із 20 автозаводів працюють лише два: російський "фюрер" Путін визнав крах місцевого автопрому 5.00 5 6
Політика / Росія
17.06.2022 3718
Еще материалы раздела «Росія»