НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Росія
17.06.2022 3565

Із 20 автозаводів працюють лише два: російський "фюрер" Путін визнав крах місцевого автопрому

Президент РФ Володимир Путін назвав "непростою" ситуацію з виробництвом автомобілів у країні.

Як відомо, через санкції, які були накладені на РФ за повномасштабне вторгнення до України, помітно скоротилося виробництво автомобілів. Пише ТСН. 

Так, у країні-агресорки випуск легкових автомобілів обвалився на 85%. Серйозно страждає й продаж машин, який від початку війни в Україні втратив понад 75%.

Апогеєм впроваджених щодо РФ санкцій стало те, що наразі там працюють лише два з 20 заводів із випуску авто. Суцільний провал у виробництві машин визнав навіть Путін, про що він повідомив на нараді з розвитку автопрому.

"Порівняно з показниками роком раніше в березні поточного року випуск вітчизняного автопрому в Росії виявився втричі нижчим, а у квітні - у п'ять разів нижчим", – констатував Путін.

Путін зазначив, що потрібно "забезпечити технологічний суверенітет" та "наситити" вітчизняний ринок, де є дефіцит.

Додамо, що в травні, за даними Асоціації європейського бізнесу, автосалони реалізували лише 24 268 автомобілів. У річному вираженні авторинок впав на 83,5% і відкотився у минуле на 16 років.

Оценка материала:

5.00 / 6
Із 20 автозаводів працюють лише два: російський "фюрер" Путін визнав крах місцевого автопрому 5.00 5 6
Політика / Росія
17.06.2022 3565
Еще материалы раздела «Росія»