НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Україна
19.06.2022 760

ЗСУ вже близько: Федоров анонсував деокупацію Херсона у найближчі дні, а потім – Мелітополя

Українські регіони, які перебувають під тимчасовою окупацією путінських військ, будуть неодмінно звільнені ЗСУ.

Вже українська армія наблизилась до кордонів Херсону. Пише ТСН. 

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

На його думку, ЗСУ звільнять Херсон вже найближчим часом. Він припустив, що це може трапитися у найближчі тижні. Також є позитиві зміни і на Запорізькому напрямку.

"Хочу констатувати декілька фактів для того, щоб підтримати й повернути віру тим людям, які перебувають на окупованих територіях. На сьогодні наші героїчні ЗСУ значно просунулись і перебувають на кордонах Херсону. Я впевнений, що найближчим часом, у найближчі тижні місто Херсон буде звільнене нашими героїчними військовими. Така ж ситуація у напрямку міста Мелітополь. Вже понад на 10 кілометрів просунулись від Запоріжжя у бік Мелітополя наші ЗСУ", - повідомив він.

Федоров закликав громадян вірити у ЗСУ і нашу перемогу.

Нагадаємо, ЗСУ облаштували плацдарм біля Херсона.

Оценка материала:

5.00 / 3
ЗСУ вже близько: Федоров анонсував деокупацію Херсона у найближчі дні, а потім – Мелітополя 5.00 5 3
Політика / Україна
19.06.2022 760
Еще материалы раздела «Україна»