НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Україні: синоптик розповів, коли прийде потепління  Обіцяли війну по телевізору, а не окопи: росіяни розповіли, чому вони виїхали з РФ після оголошення мобілізації  "Понаїхали. Бішкек не гумовий": жителі Казахстану та Киргизстану в TikTok показують, як готуються зустріти росіян  Україну в неділю прогріє до +20°, переважно без опадів  "Гарматне м'ясо": колишній президент Монголії закликав росіян не йти на війну проти України  Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу – експерт  Путін особисто не дозволив своїм військам відступити з Херсона і зіпсував стосунки з командирами – NYTвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
20.06.2022 4835

В одній із гробниць Єгипту археологи виявили двері до "потойбічного світу"

Група єгиптологів виявила рідкісну гробницю Стародавнього Царства із захоплюючими хибними дверима в те, що, на їхню думку, символізувало потойбічний світ.

f9fcfcf27da84dc968302c8eb77afbef_20.06.22

Стародавнє царство було динамічним періодом єгипетської історії, починаючи приблизно від 2649 до 2130 до н.е.

Про це пише видання Express. Пише ТСН. 

На дальній стіні досліджуваної гробниці знайдені написи, що чудово збереглися. Вони виглядали так, ніби художник закінчив їх малювати буквально днями. Написи займали чільне місце в центрі гробниці і закривали панель, звану "хибними дверима" в потойбічне життя.

Єгиптяни вважали, щоб душа могла перейти в потойбічне життя і зрештою повернутись, необхідний портал, що дозволяє подорожувати між двома світами.

"Хибні двері були дуже важливими для єгиптян, саме через них душа могла переміщатися між царствами. Це були ворота до свободи", — розповіли вчені.

Нагадаємо, у Мексиці на будівельному майданчику археологи знайшли 1500-річне місто майя.

Оценка материала:

5.00 / 2
В одній із гробниць Єгипту археологи виявили двері до "потойбічного світу" 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
20.06.2022 4835
Еще материалы раздела «Суспільство»