НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Близнюках зробить день непередбачуваним  Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негодавсі новини дня
Політика
Україна
20.06.2022 926

росіяни штурмують Сєвєродонецьк і нарощують ППО на Херсонщині

У Гомельській області білоруські військові ведуть фортифікаційне обладнання місцевості та проводять радіоелектронну розвідку.

Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ, передає Укрінформ.

«На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь виконують завдання з прикриття білорусько-українського кордону, здійснюють фортифікаційне обладнання місцевості в Гомельській області, ведуть радіоелектронну розвідку», - йдеться в повідомленні.

У Генштабі інформують, що на Сіверському напрямку підрозділи збройних сил рф продовжують інженерне обладнання позицій у прикордонних районах Курської області. Відзначається нарощування системи протиповітряної оборони на території Брянської області.

На Харківському напрямку ворог інтенсивно обстрілював позиції українських військ зі ствольної та реактивної артилерії. Загарбники проводили розвідку боєм в районі Рубіжного, та успіху не мали.

За даними пресслужби, на Слов’янському напрямку противник активних дій не проводив. Основні зусилля ворог зосереджує на накопиченні ресурсів з метою здійснення подальшого наступу у напрямку Слов’янська. Ворог обстрілював позиції українських військ та вів повітряну розвідку за допомогою БпЛА “Орлан-10”.

Не зафіксовано активних дій загарників і на Лиманському напрямку

При цьому на Сєвєродонецькому напрямку противник проводить цілодобову повітряну розвідку БпЛА “Орлан-10”, веде штурмові дії з метою встановлення повного контролю над Сєвєродонецьком. Бойові дії тривають, але успіху ворог не має.

На Бахмутському напрямку ворог з вертольотів завдав авіаударів неподалік Яковлівки та ракетних ударів - у районах населених пунктів Травневе, Доломітне, Зайцеве та Нью-Йорк.

На східній околиці Берестового українські воїни успішно відбили ворожий штурм.

У Генштабі інформують, що на Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій загарбники не вели. Водочас на Авдіївському напрямку відзначається збільшення інтенсивності артилерійських обстрілів українських позицій.

На Південнобузькому напрямку ворог обстрілював Лимани, Лупареве, Нову Зорю, Таврійське, Новогригорівку, Білоусове, Князівку, Тополине, Велику Костромку та Осокорівку. Противник вдосконалює інженерне обладнання першого та другого рубежів оборони.

У Генштабі також зазначили, що загарбники нарощують систему протиповітряної оборони на тимчасово захопленій території Херсонської області.

Як повідомляв Укрінформ, Збройні сили України з 24 лютого по 19 червня ліквідували близько 33 600 російських військових.

Оценка материала:

5.00 / 1
росіяни штурмують Сєвєродонецьк і нарощують ППО на Херсонщині 5.00 5 1
Політика / Україна
20.06.2022 926
Еще материалы раздела «Україна»