НОВИНИ ДНЯ: В Україні у неділю подекуди дощитиме, вдень прогріє до +19°  "Той, хто з Орбаном - допомагає Кремлю": Сікорський зробив різку заяву  Зеленський відповів на звинувачення Рубіо у "брехні" щодо виведення військ з Донбасу та гарантій США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 29 березня  Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Українівсі новини дня
Політика
Україна
20.06.2022 772

У Британії назвали причини проблем ВПС РФ в Україні

Серед причин того, що бойова авіація Росії не може досягти повного домінування в повітрі на війні проти України, діє "в ризикованому стилі" й рідко проникала глибоко в тил українських військ – у "показусі" для керівництва під час підготовки льотчиків.

Про це пише розвідка Міноборони Великої Британії.

Там зазначили, що деякі основні причини труднощів ВКС РФ "перегукуються з проблемами їхніх сухопутних військ".

"Довгі роки більша частина бойової підготовки в Росії, швидше за все, проводилася за [жорстким] сценарієм і призначалася для того, щоб справити враження на високі чини, а не для розвитку активної ініціативи серед льотних екіпажів", – пояснили британці.

Аналітики МО Великої Британії пишуть, що російські ВПС "показали себе гірше", ніж передбачалося до тотальної війни, що почалася 24 лютого. Нездатність окупантів проєктувати повітряну міць, "ймовірно, є одним із найважливіших факторів дуже обмеженого успіху російської кампанії".

У Лондоні зазначили, що навіть за наявності "разючого списку відносно сучасних і боєздатних" бойових літаків, в авіації РФ також "майже напевно" не змогли розвинути інституційну культуру й набір навичок для того, щоб особовий склад відповідав прагненню Росії провести сучасну повітряну кампанію у західному стилі.

Це, своєю чергою, призвело до більшого, ніж планувалося, навантаження на сухопутні війська, "які виснажуються", та на сучасні крилаті ракети, запаси яких, "імовірно, закінчуються".

Оценка материала:

5.00 / 1
У Британії назвали причини проблем ВПС РФ в Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
20.06.2022 772
Еще материалы раздела «Україна»