НОВОСТИ ДНЯ: Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існують  Таємниці Людмили Путіної: дружина "фюрера" смітила грошима і вважала шлюб із диктатором "справжнім пеклом"  У РФ майже не залишилось преміум авто, а "спрощена" LADA Niva не доїхала до дилеріввсе новости дня
Політика
Росія
22.06.2022 453

Z-барани: у Росії міністерство опублікувало відео отари із символом Z, а потім видалило

Відео перегону отари овець із головним символом рашизму - літерою Z супроводжувалося фрагментом з пісні Газманова "Росія, Росія – в цьому слові вогонь и сила".

У Росії дагестанське міністерство сільського господарства і продовольства опублікувало відео перегону отари овець. На кожній тварині була написана літера Z. Пише ТСН. 

Однак ролик був на офіційному акаунті відомства недовго, згодом його чомусь видалили, повідомляє "Радіо Свобода".

Відео з отарою супроводжувалося фрагментом з пісні Олега Газманова "Росія, Росія – в цьому слові вогонь и сила".

Нагадаємо, у російських магазинах продають "патріотичні" льодяники на паличці у формі головного символу рашизму - літери Z.

Оценка материала:

5.00 / 2
Z-барани: у Росії міністерство опублікувало відео отари із символом Z, а потім видалило 5.00 5 2
Політика / Росія
22.06.2022 453
Еще материалы раздела «Росія»