НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський звільнив очільників СБУ в трьох областях та столиці: хто втратив посаду  В Україні воює шість основних російських угруповань, - ISW  На території Донеччини загинув російський чиновник, який приїхав допомагати окупантам   Дощі та спека: прогноз погоди в Україні на тиждень, 15-21 серпня  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експертвсе новости дня
Політика
Світ
22.06.2022 829

Росія вирішила, що тепер виплачуватиме всі свої зовнішні борги рублями

Президент Росії Владімір Путін підписав указ, яким визначається порядок виплати всіх зовнішніх боргів підсанкційної країни у рублях – раніше РФ намагалася розрахуватися рублями лише перед західними кредиторами.

Про це йдеться в указі Путіна у доповнення до його указу від 5 березня, повідомляє Економічна правда.

Зазначається, що Національний розрахунковий депозитарій (НРД) Росії зможе відкривати рублеві рахунки на ім'я іноземних депозитаріїв для платежів власникам російських єврооблігацій. При цьому присутність чи згода представників іноземних депозитаріїв, вирішили в РФ, не обовʼязкова.

На ці рахунки кредитори отримуватимуть свої кошти в рублях незалежно від умов у проспектах емісії. Росія вважатиме виконаними зобов'язання за єврооблігаціями, якщо платежі будуть проведені в рублях у сумі, еквівалентній вартості зобов'язань в іноземній валюті та розрахованої "за курсом іноземної валюти, що формується на внутрішньому валютному ринку РФ у день, коли РФ було здійснено платіж центральному депозитарію".

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія вирішила, що тепер виплачуватиме всі свої зовнішні борги рублями 5.00 5 2
Політика / Світ
22.06.2022 829
Еще материалы раздела «Світ»