НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Бізнес
Економіка
23.06.2022 107

МВФ має намір знизити прогноз по світовій економіці через російське вторгнення в Україну

Російське вторгнення в Україну викликало нові економічні потрясіння в усьому світі. МВФ вже знизив прогноз по зростанню світового у ВВП у квітні, але з того часу ситуація погіршилася.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву першого заступника голови МВФ Гіти Гопінат на конференції Фонду в Марокко.

"У квітні ми знизили прогнози глобального зростання до 3,6% як на 2022, так і на 2023 рік. З того часу війна в Україні і санкції проти Росії загострилися", - сказала вона.

За її словами, найбільший вплив спостерігається в Україні, але в глобальному масштабі також спостерігається більш слабке зростання. Інфляція також залишалася незмінно високою і вийшла за межі цін на енергоносії та продовольчі товари в багатьох країнах.

Крім війни, недавні суворі заходи з блокування в Китаї стримують зростання і можуть викликати подальші збої в глобальних ланцюжках поставок, додала заступник голови МВФ.

"У підсумку глобальне зростання, ймовірно, буде нижче, ніж очікувалося, а інфляція вище", - констатувала Гопінат.

Оценка материала:

5.00 / 1
МВФ має намір знизити прогноз по світовій економіці через російське вторгнення в Україну 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
23.06.2022 107
Еще материалы раздела «Економіка»