НОВОСТИ ДНЯ: Навчання у дві зміни і "паспорти безпеки": які нововведення чекають на школярів від 1 вересня  Фірташ, Дерипаска, Медведчук і не тільки. Названо суми заарештованих в Україні активів  Втрати Росії сягають до 115 000 вбитими та пораненими, - Подоляк  У Києві очікується погіршення погоди: прогноз на 6 липня  "За що ми тоді воюємо?": Арестович прокоментував рішення Генштабу про обмеження переміщення військовозобов’язаних  Українці просять присвоїти звання Героя України посмертно Олексію Чубашеву: як підписати петицію  В Україну увірвуться сильні дощі, град та шквали 20 м/с: які області під загрозоювсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.06.2022 539

В Україні 22 червня стартував масштабний Європейський Конгрес з діагностики та лікування захворювань підшлункової залози

У ці дні Україна як приймаюча сторона зібрала онлайн близько 2000 європейських та світових фахівців у галузі гастроентерології, хірургії, ендоскопії, онкології, базисних дисциплін із близько 60 країн. Значення цієї події для світової медичної спільноти панкреатологів важко переоцінити, а для незалежної України це перший захід такого рівня в історії її медицини. Понад 20 років українська вчена – докторка медичних наук, професорка – Наталія Борисівна Губергриц, що очолює зараз Європейський Клуб панкреатологів, просувала ідею проведення Конгресу саме в нашій країні.

msg-765619195-216505_23.06.22

У ході Конгресу зірки світової панкреатології, професори з Європейських країн, США, Японії, Австралії представляють результати своїх досліджень у галузі фізіології та патології підшлункової залози, діляться найкращими практиками для ефективної допомоги пацієнтам та перспективами у наукових дослідженнях.

Для українських медиків участь у Конгресі безкоштовна і це чудова можливість дізнатися про останні новини у сфері панкреатології, брати участь у дискусіях, отримувати нові знання з низки фундаментальних проблем у галузі захворювань підшлункової залози.

Панкреатологи з Києва, Харкова, Одеси, Тернополя, Миколаєва, Чернівців представили свої дослідження, які здобули високу оцінку авторитетних рецензентів. Велику кількість робіт представив Національний інститут хірургії та трансплантології ім. академіка О.О. Шалімова НАМН України.

Можна з упевненістю сказати, що Україна у дні проведення Конгресу (22-25 червня) є європейським та світовим центром обговорення найновіших прогресивних ідей у ​​галузі діагностики та лікування захворювань підшлункової залози, обміну знаннями та професійним досвідом.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні 22 червня стартував масштабний Європейський Конгрес з діагностики та лікування захворювань підшлункової залози 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
23.06.2022 539
Еще материалы раздела «Суспільство»