НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Росія
24.06.2022 512

Військовий експерт пояснив, чому РФ почала війну проти України та чи розпадеться країна-окупантка

Росія розпочала війну, щоб не допустити євроінтеграцію України.

Проте, якщо Україна вистоїть у війні, то може розпочатись розпад Росії. Пише ТСН. 

Про це у коментарі "24 каналу" сказав військовий експерт Петро Черник.

Військовий переконаний, що зараз почався процес розпаду Росії. Він зауважив, що РФ напала на Україну, щоб припинити євроінтеграційний курс нашої держави. Петро Черник додав, що без України Росія нічого не варта. Як приклад те, що розквіт Московського царства розпочався після Переяславської ради. Також на думку військового експерта, саме українці творили технологічний процес у СРСР. Варто згадати бодай Корольова та Глушка – відомих ракетобудівників. Усю нафтогазову промисловість РФ підняли випускники з українського Івано-Франківська.

"Повернуть Україну – імперія відновиться. Не повернуть – їм кінець. Саме тому і відважилися на "воєнну спецоперацію", адже усі інші інструментарії – ідеологічні, фінансові, економічні, інформаційні – закінчилися. Вони дійшли висновку, що в інший спосіб зупинити природний рух України в лоно європейської цивілізації, а наше місце там, вони не можуть", - сказав Черник.

Оценка материала:

5.00 / 2
Військовий експерт пояснив, чому РФ почала війну проти України та чи розпадеться країна-окупантка 5.00 5 2
Політика / Росія
24.06.2022 512
Еще материалы раздела «Росія»