НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
24.06.2022 236

Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться

Корпорація Microsoft планує скорочувати свій російський бізнес, поки від нього нічого не залишиться.

Про це в інтерв'ю Washington Post заявив президент компанії Бред Сміт.

"Що стосується Росії, то ми скорочуватимемо свій бізнес доти, доки врешті-решт [від нього] не залишиться майже нічого або взагалі нічого", - сказав Сміт.

Він пояснив, що компанія хоче допомогти своїм співробітникам і думає над тим, як забезпечити їм підтримку, якої вони потребують і на яку заслуговують, тому що не вони почали війну.

У березні Microsoft оголосила про зупинення продажів своїх товарів та надання послуг на території Росії. Як заявляв Сміт, рішення пов'язане із санкціями, запровадженими щодо Росії у відповідь на її вторгнення в Україну.

Сміт наголошував, що Microsoft допомагає Україні у питаннях кібербезпеки, а фонд Microsoft Philanthropies надає підтримку українським біженцям, надаючи технології та фінансову підтримку Міжнародному комітету Червоного Хреста та ООН.

Оценка материала:

5.00 / 1
Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
24.06.2022 236
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»