НОВИНИ ДНЯ: У Росії зростає соціальна напруженість: ГУР дістало закриті доповіді спецслужб  Підтримка Путіна жителями Росії зросла до максимуму від початку війни  Теплий та дощовий листопад: кількість опадів в Києві вдвічі перевищила норму  Київ потрапив до рейтингу найдорожчих для життя міст світу  Обмеження для служби в армії: юрист пояснив, що робити охочим вступити до лав ЗСУ  Сніг та ожеледиця: до якої погоди слід готуватись в перші вихідні зими  У російської армії виникла проблема на фронті: про що йдетьсявсі новини дня
24.06.2022 439

Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться

Корпорація Microsoft планує скорочувати свій російський бізнес, поки від нього нічого не залишиться.

Про це в інтерв'ю Washington Post заявив президент компанії Бред Сміт.

"Що стосується Росії, то ми скорочуватимемо свій бізнес доти, доки врешті-решт [від нього] не залишиться майже нічого або взагалі нічого", - сказав Сміт.

Він пояснив, що компанія хоче допомогти своїм співробітникам і думає над тим, як забезпечити їм підтримку, якої вони потребують і на яку заслуговують, тому що не вони почали війну.

У березні Microsoft оголосила про зупинення продажів своїх товарів та надання послуг на території Росії. Як заявляв Сміт, рішення пов'язане із санкціями, запровадженими щодо Росії у відповідь на її вторгнення в Україну.

Сміт наголошував, що Microsoft допомагає Україні у питаннях кібербезпеки, а фонд Microsoft Philanthropies надає підтримку українським біженцям, надаючи технології та фінансову підтримку Міжнародному комітету Червоного Хреста та ООН.

Оценка материала:

5.00 / 1
Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
24.06.2022 439
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»