НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський звільнив очільників СБУ в трьох областях та столиці: хто втратив посаду  В Україні воює шість основних російських угруповань, - ISW  На території Донеччини загинув російський чиновник, який приїхав допомагати окупантам   Дощі та спека: прогноз погоди в Україні на тиждень, 15-21 серпня  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експертвсе новости дня
Політика
Україна
26.06.2022 1743

Жданов заявив, що битва за Донбас може стати останнім наступом РФ, і спрогнозував, що буде далі

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що битва за Донбас може стати останнім масштабним наступом Росії. Якщо її війська зупиняться на Луганському і Донецькому напрямках, тоді можна буде стверджувати про завершення чергового етапу війни.

Після цього розпочнеться етап позиційної війни, який є вигіднішим для України. Пише ТСН. 

Про це Жданов розповів в ефірі 24 каналу.

"Тоді завершуємо черговий етап війни й тоді переходимо до етапу позиційної війни. Він для нас вигідніший, тому що наступальних дій з боку Росії не буде, а ми зможемо проводити короткі удари на окремих напрямках для послаблення російських військ. Не даватимемо росіянам можливості накопичувати резерви", – пояснив військовий експерт.

Він також розповів, що майбутня контрнаступальна операція ЗСУ в повному обсязі залежить від об'ємів і термінів постачання зброї від Заходу. Коли Україна накопичить необхідний потенціал, тоді можна буде говорити про початок контрнаступальної операції.

Оценка материала:

5.00 / 5
Жданов заявив, що битва за Донбас може стати останнім наступом РФ, і спрогнозував, що буде далі 5.00 5 5
Політика / Україна
26.06.2022 1743
Еще материалы раздела «Україна»