НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Європа
26.06.2022 526

Клімкін вважає, що путін не піде зараз на масштабну ескалацію в Литві

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що президент рф путін не піде на масштабну ескалацію в Литві, оскільки у разі атаки на країну НАТО війна буде перенесена на російську територію.

Таку думку дипломат висловив у програмі "Міжнародна п’ятниця" на LB.live, передає Укрінформ.

“Я думаю, що росія на масштабну ескалацію (в Литві. – ред.), принаймні прямо зараз, не піде... Всім прекрасно зрозуміло, що якщо буде атака на члена НАТО, відразу буде задіяна п’ята стаття, і війна буде перенесена на російську територію”, - сказав Клімкін.

За його словами, у разі провокації росією воєнного конфлікту з Литвою НАТО воюватиме “на повну”, а ситуація наближатиметься до реального застосування ядерної зброї.

“Я думаю, що путін на це не піде... Думаю, що росія зараз буде “бити в бубни”, а потім намагатиметься з’їжджати на гальмах”, - спрогнозував колишній міністр.

Він також висловив підтримку литовським друзям і наголосив, що “якщо є санкції, їх потрібно виконувати, бо інакше навіщо вони потрібні”.

Як повідомлялося, з 18 червня на виконання рішень четвертого пакета санкцій Євросоюзу, затверджених 15 березня 2022 року, на території Литви було запроваджено обмежувальні заходи ЄС щодо імпорту та транзиту низки позицій російських виробів в ЄС та через територію ЄС. Обмеження стосуються як залізничного, так і автомобільного транспорту.

Оценка материала:

5.00 / 2
Клімкін вважає, що путін не піде зараз на масштабну ескалацію в Литві 5.00 5 2
Політика / Європа
26.06.2022 526
Еще материалы раздела «Європа»