НОВОСТИ ДНЯ: Росія через санкції почала розбирати свої літаки на запчастини – Reuters  Партизани під Мелітополем "підрізали" членів "комісії з підготовки референдуму" — ЗМІ  "Бавовна" в Криму: росіяни в паніці залишають півострів, "поліція" закликає ховатися в укриття  Hubble показав хмарний пейзаж у туманності Оріона  Перспектива розпаду Росії: які народи "вєлікой" давно борються за незалежність  ЗСУ під час контрнаступу першим можуть звільнити Мелітополь - військовий експерт  Картопляна смакота до сніданку за 15 хвилин: простіше і смачніше деруніввсе новости дня
Політика
Світ
27.06.2022 322

У Батумі перебуває танкер з російськими підсанкційними нафтопродуктами - ЗМІ

У терміналі грузинського порту Батумі перебуває танкер Esen Ka, завантажений російськими нафтопродуктами.

Про це передає Укрінформ із посиланням на російську службу «Радіо Свобода».

За даними грузинських ЗМІ, день тому судно, яке ходить під турецьким прапором, перебувало в російському порту Туапсе. Звідти приблизно з 30 тис. тонн вакуумного газойлю, що належить підсанкційній компанії «Роснефть», воно відбуло у Батумі.

Агентство з обслуговування судна підтверджує, що танкер перевозить вакуумний газойль, але інформацією про його походження, не володіє. Як повідомляє телекомпанія Mtavari Arkhi, тепер грузинська сторона має намір змінити походження вантажу й відправити його в Європу під виглядом нафтової продукції з Казахстану.

Телеканал стверджує, що танкером опікуються наближені до грузинського олігарха Бідзіни Іванішвілі особи – Уча Мамацашвілі та Грігол Лілуашвілі.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Батумі перебуває танкер з російськими підсанкційними нафтопродуктами - ЗМІ 5.00 5 2
Політика / Світ
27.06.2022 322
Еще материалы раздела «Світ»