НОВОСТИ ДНЯ: В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупи  Якою буде погода в Києві на День Незалежності: попередній прогноз синоптиків  Як війна вплинула на погоду та точність прогнозів: відповідь Укргідрометцентру  Hubble сфотографував кулясте скупчення зірок у сузір'ї Стрільця: яскравий кадр  В Англії виявили військовий корабель США, який розшукували понад 100 років  Кількість мешканців України, які вважають себе громадянами своєї країни, зросла майже у двічівсе новости дня
Політика
Україна
27.06.2022 236

Єрмак: санкції треба застосувати проти всієї банківської системи Росії

Дефолт Росії демонструє, що антиросійські санкції працюють і їх необхідно посилювати надалі, зокрема проти всієї банківської системи РФ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telergam керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.

"Антиросійські санкції працюють, тому потрібно їх посилювати. Росія вперше з 1918 року оголосила дефолт суверенного боргу в іноземній валюті", - написав Єрмак.

На його думку, санкції перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам.

"26 червня закінчився пільговий період із виплати відсотків у розмірі близько $100 млн, які підлягали виплаті ще до 27 травня. У разі його пропуску останній термін вважається дефолтом. Необхідні санкції проти всієї банківської системи РФ. Зараз важливо це зробити", - додав Єрмак.

Нагадаємо, сьогодні у Росії настав перший дефолт за зовнішніми зобов'язаннями з 1918 року, коли захопили владу більшовики відмовилися платити за боргами. Через сто років кремлівський режим знову ізолював себе від усього світу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Єрмак: санкції треба застосувати проти всієї банківської системи Росії 5.00 5 1
Політика / Україна
27.06.2022 236
Еще материалы раздела «Україна»