НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.06.2022 546

"Пизд**ь Російській Федерації": на Рівненщині судили матір учня, який вилаяв країну-агресорку

У Рівненській області судили матір школяра, який на останньому дзвонику вилаяв Росію.

25230b67a8e8483ce32d6616c684ddcb_28.06.22

Школяр після слів: "Слава нації!", відповів: "пизд**ь Російській Федерації". Це не сподобалось іншим присутнім і вони звернулися до правоохоронних органів. Пише ТСН. 

Про це йдеться у постанові Дубенського міськрайонного суду Рівненської області.

Відомо, що 16-річний школяр під час останнього дзвоника, який проходив в онлайн-форматі, на слова: "Слава нації!", відповів: "пизд**ь Російській Федерації". Через лайку хтось з учасників заходу звернувся до правоохоронних органів.

Мати школяра на суді розповіла, що вона не знала, що лайка карається законом. За її словами, вона дозволяє синові на час війни вживати нецензурну лексику стосовно держави-агресорки, оскільки психологи не рекомендують цього забороняти.

Жінка зазначила, що у школі на її сина написали заяву, оскільки школяр активний та його за це недолюблюють. Згодом мати визнала свою провину та пообіцяла пояснити сину, що не можна лаятися у громадських місцях.

Учень 9 класу на судовому засіданні провину визнав та пообіцяв виправитися.

Суд вирішив не карати матір школяра, обмежившись усним зауваженням.

Нагадаємо, окупантів, які чинили злочини в Україні, можуть затримувати на території інших країн.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Пизд**ь Російській Федерації": на Рівненщині судили матір учня, який вилаяв країну-агресорку 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
28.06.2022 546
Еще материалы раздела «Суспільство»