НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
28.06.2022 348

"Ескалація неминуча": Арестович оцінив можливість розміщення у Білорусі ядерної зброї з РФ

Арестович звернув увагу, що, за останніми поправками, у конституції Білорусі тепер немає без'ядерного статусу

712bbe250145d70f5f8a67b7a6ca221d_28.06.22

НАТО суттєво збільшить кількість сил у Європі – з 40 тис. до 300 тис. – у відповідь на агресивні дії Росії і погрози Кремля розмістити у Білорусі ядерну зброю. Пише ТСН. 

Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

"Все це накладаєтся на так звану литовську кризу, пов'язану зблокуванням Калінінграда, із заявами Росії, що вони розмістять ядерну зброю у Білорусі. За останніми поправками, у конституції Білорусі тепер немає без'ядерного статусу", – каже представник ОП.

За словами Арестовича, до Білорусі прибули спеціалісти 12 головного управління Генерального штабу РФ, які відповідають за розміщення ядерної зброї.

"І всі ці заяви про "Іскандери" свідчать про те, що як тільки вони порушать договір про нерозповсюдження ядерної зброї, Захід і весь світ включиться по повній. Ескалація неминуча", – підсумував радник голови ОП.

Раніше Олексій Арестович заявив, що війна з РФ вступила в нову фазу – фазу ракетного терору.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Ескалація неминуча": Арестович оцінив можливість розміщення у Білорусі ядерної зброї з РФ 5.00 5 2
Політика / Україна
28.06.2022 348
Еще материалы раздела «Україна»