НОВИНИ ДНЯ: Нове опитування показало несподівану позицію США щодо війни  У Міноборони РФ "знайшли" цинічну причину нічної атаки на Україну  Путін ризикує серйозно зіпсувати відносини з Трампом, - The Independent  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилися  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний морозвсі новини дня
Політика
Світ
29.06.2022 610

Байден заявив, що НАТО усвідомлювало ціну за санкції проти РФ і "готове зустріти загрози агресії"

Президент США Джо Байден заявив, що країни-члени НАТО усвідомлювали ціну, яку доведеться заплатити за санкції проти Росії. Проте члени Альянсу залишились об’єднаними.

За словами американського лідера, через понад чотири місяці війни Росії проти України "НАТО об’єднане більше, ніж будь-коли раніше".

Про це Байден сказав у Іспанії напередодні саміту Альянсу, повідомляє "Європейська правда". Пише ТСН. 

Президент США також наголосив, що НАТО "готове зустріти загрози російської агресії".

"Коли ми погодились, що будемо відповідати, ми визнали, що за це буде ціна для наших народів у контексті наших антиросійських санкцій, але люди об’єдналися", –сказав Байден.

Він також назвав розв’язану президентом РФ Володимиром Путіним війну "найбільшим зловживанням влади відчасів Другої світової війни", відзначивши, що вторгнення сталося, попри невіру багатьох людей у нього.

Оценка материала:

5.00 / 1
Байден заявив, що НАТО усвідомлювало ціну за санкції проти РФ і "готове зустріти загрози агресії" 5.00 5 1
Політика / Світ
29.06.2022 610
Еще материалы раздела «Світ»