НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Політика
Світ
29.06.2022 303

Росія буде намагатись завдавати ударів, щоб перешкодити поповненню запасів ЗСУ, – британська розвідка

Російські війська продовжують поступово просуватися вперед, намагаючись оточити місто Лисичанськ. З 25 червня російські війська просунулися ще на 2 км у районі Лисичанського нафтопереробного заводу на південь від міста.

Про це повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Аналітики стверджують, що існує реальна ймовірність того, що ракетний удар по торговому центру в Кременчуці 27 червня був спрямований на влучання в найближчу інфраструктуру.

Неточність Росії в завданні дальніх ударів раніше призводила до масових жертв серед цивільного населення, зокрема на залізничній станції в Краматорську 9 квітня 2022 року.

Російські військові, швидше за все, як і раніше готові прийняти високий рівень побічної шкоди, коли вони бачать військову необхідність в ураженні цілі. Майже напевно Росія продовжить завдавати ударів, намагаючись перешкодити поповненню запасів українських передових сил.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія буде намагатись завдавати ударів, щоб перешкодити поповненню запасів ЗСУ, – британська розвідка 5.00 5 1
Політика / Світ
29.06.2022 303
Еще материалы раздела «Світ»