НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Росія
30.06.2022 374

Розбирають нову техніку на запчастини: в Росії сервісним центрам бракує деталей для ремонту

В Росії сервісні центри зіткнулися з логістичними проблемами. Змушені розбирати нову техніку на деталі, аби відремонтувати стару.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на російське видання Коммерсант.

Сервісні центри в Росії зіткнулися з браком запасних деталей для ремонту смартфонів, комп'ютерів та іншої техніки, у зв’язку з чим вони змушені використовувати компоненти нової техніки.

Відзначимо, що внаслідок розв’язаної Росією війни проти України, ринок країни-окупанта покинули багато великих постачальників електроніки, включаючи Apple, ASUS, Dell, Samsung та інші компанії.

Проблеми з логістикою, зі свого боку, призвели до збільшення витрат на ремонт та час ремонту загалом.

Річ у тім, що компанії, які були присутні раніше в Росії - поставляли не лише техніку, але й запчастини для ремонту їх продукції.

Водночас витрати на обслуговування та його організацію несли виробники, тепер усім цим займаються дистриб’юторі, які ввозять техніку контрабандою.

Оценка материала:

5.00 / 1
Розбирають нову техніку на запчастини: в Росії сервісним центрам бракує деталей для ремонту 5.00 5 1
Політика / Росія
30.06.2022 374
Еще материалы раздела «Росія»