НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
30.06.2022 310

Україна - це новий Ізраїль: експерт розповів про розроблення нових правил безпеки

Необхідно домовитися і розробити нові правила безпеки, які мають потім перетворитися на офіційні рекомендації компетентних органів, як поводитися під час ракетних обстрілів.

2ba025c4aa79aeaad31e8c62a9b63039_30.06.22

Війна Росії проти України буде затяжною, а українцям потрібно звикати до ракетних ударів, заявив експерт у галузі безпеки Олег Старіков. За його словами, Україна вже випередила державу Ізраїль, якщо брати сумний показник – частоту обстрілів. Пише ТСН. 

Водночас експерт в коментарі УНІАН зазначив, що необхідно домовитися "про правила гри" і розробити нові правила безпеки, які мають потім перетворитися на офіційні рекомендації компетентних органів, як поводитися під час ракетних обстрілів. Ці рекомендації мають бути засновані на сьогоднішніх реаліях.

"Ми користуємося правилами поведінки під час повітряної тривоги, розробленими ще в середині 20-го століття. Їх важко дотриматися власникам комерційних приміщень, особливо якщо ті не обладнані бомбосховищами. Виганяти людей чи дати їм залишитися у приміщенні? Ми досі не маємо однозначної відповіді, наприклад, на це запитання. Що робити, коли від моменту включення сирени до прильоту може минути хвилина-дві? Ці та інші запитання вимагають обговорення та нових підходів", - прокоментував Олег Старіков.

Наразі, зазначає експерт, правила встановлюються багатьма відомствами, військовими адміністраціями, держспоживслужбами, місцевими органами влади. Найчастіше вони можуть суперечити одне одному: "Це призводить до того, що власник комерційних приміщень намагається виконувати відразу всі вимоги, що призводить до плутанини".

  • 8 квітня завдано ракетного удару по залізничному вокзалу Краматорська, загинули 50 людей. Люди чекали на евакуаційні поїзди.
  • 27 червня ракети зруйнували торговий центр "Амстор", у якому перебувало до тисячі людей, на цей час, за офіційними даними, кількість загиблих сягнула 18 людей.
  • 28 червня міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що російські ракети влучили в СТО, під завалами опинилися люди.
  • 29 червня окупанти вдарили по житловій багатоповерхівці у Миколаєві, кількість жертв уточнюється.

Експерт зазначає, що правоохоронці теж опиняються у скрутному становищі, вони зобов'язані оцінювати правильність дій відповідальних осіб будівель, куди потрапляють російські ракети. Найчастіше це перетворюється на бюрократичну роботу, що відволікає правоохоронців від дій, спрямованих на протидію агресору, заявив Олег Старіков.

Сьогодні на сайті ТРЦ Respublika Park з'явилося повідомлення, що торговельний центр під час повітряних тривог не працює на вхід. Раніше таких повідомлень не було. Нову інформацію для відвідувачів щодо дій під час роботи сирени розмістили на своїх інтернет-ресурсах торгові центри Lavina та Skymall.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна - це новий Ізраїль: експерт розповів про розроблення нових правил безпеки 5.00 5 1
Політика / Україна
30.06.2022 310
Еще материалы раздела «Україна»