НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
30.06.2022 252

У Києві оновлений поспіль третій температурний рекорд

Максимальна температура повітря у вівторок, 29 червня, у Києві досягла 34,4 градусів тепла. Попереднє рекордне значення було відмічено у 1963 році і дорівнювало 34,0 градусів.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

Це вже третій температурний рекорд в Києві поспіль. До цього кліматологи зафіксували 28 червня найтеплішу добу та найтеплішу ніч.

Найспекотнішим днем червня за весь час спостережень у Києві залишається 24 число 2021 року, коли максимум температури повітря зафіксували на позначці 35,5 градусів тепла.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві оновлений поспіль третій температурний рекорд 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
30.06.2022 252
Еще материалы раздела «Суспільство»