НОВОСТИ ДНЯ: Це не картопляні оладки! Ось як насправді потрібно готувати деруни  Прогноз погоди на вихідні 13–14 серпня: Захід — із грозами, на Сході — виснажлива спека  Преображення Господнє 2022: що це за свято, традиції, що можна і не можна робити, сильна молитва  "У них більше жодної надії не залишилося": російський опозиціонер розповів про паніку в Кремлі через провал в Україні  Перед вихідними в Україні зміниться погода: прогноз на 12 серпня  В Україні шалено злетів попит на електромобілі: топ-5 "зелених" моделей, яким віддавали перевагу в липні  У ЄС набули чинності нові правила щодо українських посвідчень водія для біженціввсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
01.07.2022 333

“Karcher прибирає Україну”: німецький виробник започаткував волонтерський проєкт

Навесні 2022 року компанія Karcher Україна започаткувала волонтерський проєкт, що покликаний допомогти очистити українські міста, які постраждали внаслідок військових дій російської федерації.

title1080x1080_ochistka2022_01.07.22

У межах ініціативи “Karcher прибирає Україну” команда досвідчених працівників здійснює прибиральні роботи в українських містах, що перебували під російськими обстрілами та зазнали руйнувань. Так, зокрема, днями спеціалісти німецької компанії допомогли прибрати територію одного з інфраструктурних об'єктів Києва, у який нещодавно влучили російські ракети.

Розпочався ж проєкт із запиту Бучанської міської ради до суспільства: тривалий час місто було окуповане російською армією, солдати якої завдали йому значної шкоди. Команда Karcher відгукнулася на звернення і долучилася до громадськості для допомоги в очищенні Бучі від наслідків воєнних дій.

Згодом компанія Karcher ухвалила рішення трансформувати свою багаторічну ініціативу з очищення та відновлення культурно-історичних пам’яток, у межах якої реалізувала понад 300 заходів по всьому світу, у волонтерський проєкт “Karcher прибирає Україну”. Як визнаний фахівець у вирішенні завдань очистки і прибирання, компанія прагне використовувати доступні їй технічні ресурси та експертизу спеціалістів на користь української держави. Тепер, окрім очищення культурних пам’яток, парків, скверів тощо, Karcher також спрямовує свої сили та ресурси на відновлення громадських просторів на постраждалих українських територіях. У межах цього проєкту, окрім Бучі та Києва, вже також були проведені очищувальні роботи в Ірпені та Макарові.

«Ми вважаємо своїм обов’язком,  нашою спільною місією сприяти збереженню та відновленню держави. На жаль, відколи росія здійснила повномасштабне вторгнення чимало населених пунктів України перетворилися на гарячі точки. І хоча ЗСУ впевнено просувається у контрнаступах та виштовхує окупаційні війська з українських територій, міста та селища потребують як відбудови, так і ретельного очищення після злочинних дій агресора. Саме це і мотивувало нас трансформувати та розширити нашу соціальну програму з відновлення культурної спадщини та долучатися до прибирання постраждалих населених пунктів. Дуже багато співробітників компанії прагнуть взяти участь в ініціативі та допомогти в очищенні територій – зробити свій внесок у відновлення держави. Ми віримо, що вже незабаром на кожній очищеній вуличці спокійно гулятимуть люди, а від дій загарбників не залишиться і сліду», – розповідає директор департаменту продукт та маркетинг Тетяна Скрипник.

Досвід, набутий командою Karcher у Бучі, показав – існує потреба в техніці, яка здатна ефективно працювати у важких умовах експлуатації. У підсумку, за словами керівника проєкту Андрія Череднікова, було ухвалене рішення посилити парк техніки і залучити до роботи значно потужніші машини:

«Вкрай важливою виявилася автономність техніки: ми працювали в місцях, де не було ані води, ані електрики. Зараз, зокрема, ми використовуємо повністю автономний апарат високого тиску HDS 13/35 TR з функцією підігріву води – він має все необхідне для довготривалої роботи без підключення до електромереж та водопостачання. Паливний бак об'ємом 100 л та бак для заправки водою 500 л – одні з характеристик, що роблять цю машину по справжньому автономною. А робочий тиск у 350 бар дає змогу позбутися навіть найстійкіших забруднень».

Окрім того, за словами пана Андрія, в арсеналі команди з'явилася по-справжньому ексклюзивна машина: після того, як компанія долучилася до прибирання в Бучі, головний офіс  Karcher для сприяння реалізації проєкту доставив до України найпотужнішу у своєму класі комунальну конвеєрну машину MCM 600: 

«Це справжній самохідний “велетень” у світі комунальної техніки. Великий контейнер для сміття об’ємом 6 м³ та фільтр площею 26 м² гарантують тривалі цикли підмітання. Машина здатна досягати швидкості 42 км/год, що забезпечує велику продуктивність прибирання. Така техніка є фактично незамінною під час масштабних робіт, які виконує команда Karcher на постраждалих територіях».

Наступний пункт на маршруті ініціативи – Чернігів. Водночас у компанії запрошують до “співучасті” у проєкті: Karcher просить людей ділитися варіантами локацій, зокрема безпосередньо об’єктів комунальної інфраструктури, для проведення очисних робіт. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті.

Karcher не обмежується в Україні лише цим благодійним проєктом, а надає державі всебічну добровільну допомогу за всіма можливими напрямками. Зокрема, щойно розпочалися активні бойові дії, компанія передала Червоному Хресту України польову кухню, яку розмістили на кордоні з Польщею для забезпечення їжею біженців. Також німецький виробник підтримав медичну сферу, надавши лікарням необхідну техніку – пароочисники, мийки високого тиску, засоби для дезінфекції та прилади для очищення повітря.

Окрім того, співробітники компанії по всьому світу за власної ініціативи беруть участь у забезпеченні та передачі Україні гуманітарної допомоги. Загальними зусиллями представництв Karcher у Польщі, Румунії, Словаччині, Чехії та Хорватії було зібрано та доставлено в Україну близько 50 тонн гуманітарного вантажу.

«Karcher завжди підтримував Україну, вбачаючи в ній значний потенціал. І події останніх трьох місяців лише підтвердили стійкість та силу нашої держави – це довів кожен українець. Я пишаюся героїзмом та відчайдушністю нашої нації. Пишаюсь кожним співвітчизником. І я безмежно вдячний нашим співробітникам, які щодня не просто виконують свої прямі робочі обов’язки, а й знаходять у собі сили та натхнення займатися волонтерством для підтримки нашої незламної Батьківщини», – говорить генеральний директор Karcher Україна Іван Бечко.


Оценка материала:

5.00 / 2
“Karcher прибирає Україну”: німецький виробник започаткував волонтерський проєкт 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
01.07.2022 333
Еще материалы раздела «Суспільство»