НОВОСТИ ДНЯ: Прогноз погоди на вихідні 13–14 серпня: Захід — із грозами, на Сході — виснажлива спека  Преображення Господнє 2022: що це за свято, традиції, що можна і не можна робити, сильна молитва  "У них більше жодної надії не залишилося": російський опозиціонер розповів про паніку в Кремлі через провал в Україні  Перед вихідними в Україні зміниться погода: прогноз на 12 серпня  В Україні шалено злетів попит на електромобілі: топ-5 "зелених" моделей, яким віддавали перевагу в липні  У ЄС набули чинності нові правила щодо українських посвідчень водія для біженців  Велика Британія надішле Україні нові системи залпового вогню, які схожі на HIMARSвсе новости дня
Політика
Росія
02.07.2022 392

Путін мобілізує економіку до тривалої війни проти України – ISW

Кремль готує російську економіку до "особливих заходів".

Кремль планує мобілізувати російську економіку, готуючись до тривалої війни в Україні. Пише ТСН. 

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).

Зокрема, підприємців хочуть зобов'язати фінансувати армію. Так, Держдума внесла поправку до федеральних законів про підтримку збройних сил РФ, яка передбачає введення "особливих заходів в економічній сфері". Вони зобов’язують російські підприємства (незалежно від форм власності) підтримувати так звані "спеціальні та антитерористичні операції".

Документ:

  • забороняє підприємствам відмовлятися від державних замовлень на проведення так званих спеціальних військових операцій:
  • дозволяє Кремлю змінювати контракти зі співробітниками й умови праці – наприклад, примушувати їх до роботи в нічний час чи державні свята.

В описі поправки зазначається, що війна в Україні (так звана "спецоперація"), виявила дефіцит поставок, зокрема матеріалів, необхідних для ремонту військової техніки. Кремль закликає російських чиновників "концентрувати зусилля в окремих секторах економіки".

"Путін, ймовірно, мобілізує економіку та промисловість для підтримки воєнних дій", – вважають в ISW.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін мобілізує економіку до тривалої війни проти України – ISW 5.00 5 1
Політика / Росія
02.07.2022 392
Еще материалы раздела «Росія»