НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
03.07.2022 2099

Росії не вистачає сил утримати Херсон, на півдні зростає український опір, - CNN

У Росії немає достатньої кількості сил, щоб повністю контролювати окуповану територію Херсонської області. На півдні зростає український опір.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN, таку оцінку ситуації дають високопоставлені чиновники США.

Вони звертають увагу на низку інцидентів останніх тижнів, пов'язаних із замахами на життя колаборантів. Американська розвідка називає це доказом партизанської діяльності на півдні України.

На думку опитаних посадовців CNN, відволікання частини російських військ з Херсонського на Донбаський напрямок створило для партизанів вікно можливостей для нападів на колаборантів, а для українських сил – час для контрнаступу.

У США підкреслюють, що рух Опору в окупованій Херсонській області поки не переріс в організований, і скептично ставляться до його перспектив. Але в довгостроковій перспективі він може призвести до масових повстань серед українського населення.

Однією з причин невдач російських військових американські чиновники називають пріоритизацію військової кампанії на шкоду налагодженню цивільного життя на окупованих територіях.

Нагадаємо, українські військові продовжують операцію зі звільненням окупованого Херсона. Однак у Міноборони заявили, що надмірно радісні повідомлення шкодять українському просуванню.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росії не вистачає сил утримати Херсон, на півдні зростає український опір, - CNN 5.00 5 2
Політика / Україна
03.07.2022 2099
Еще материалы раздела «Україна»