НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
03.07.2022 676

Після провалу російської “спецоперації” українським миротворцям доведеться наводити порядок у РФ — Арестович

Військовий експерт прогнозує “спеціальну операцію” на території Росії, яка почнеться після того, як ЗСУ перейдуть у рішучий наступ.

Першим значним кроком до російського провалу, яким повинна завершитися війна, розв’язана Кремлем в Україні, стане повернення під контроль України міста Херсона. Пише ТСН. 

Таку думку висловив радник голови Офісу президента Олексій Арестович під час розмови з російським правозахисником та публіцистом Марком Фейгіним.

За його словами, коли українські збройні сили перейдуть у впевнений наступ, у російському суспільстві та серед представників влади, почнеться “зрада”. Першим кроком до провалу загарбницьких планів Кремля, стане повернення під контроль ЗСУ міста Херсона.

“Те, що відбувається зараз – це розтягнута російська поразка. Після якої "спеціальна операція" розпочнеться у самій Росії”, - впевнений Арестович.

На думку експерта, наводити порядок у РФ доведеться українським миротворцям.

“Не у вигляді інтервенції, а на запрошення умовного тимчасового уряду”, - зауважив він.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили, що українські військові ведуть наступальні дії на декількох напрямках та повертають під контроль населені пункти. Водночас російські засоби масової пропаганди вже готують суспільство до поразки РФ у війні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Після провалу російської “спецоперації” українським миротворцям доведеться наводити порядок у РФ — Арестович 5.00 5 2
Політика / Україна
03.07.2022 676
Еще материалы раздела «Україна»