НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Росія
03.07.2022 782

Оборонні підприємства РФ відмовляються ремонтувати пошкоджену техніку окупантів – ГУР

Директори ремонтних підприємств РФ дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт.

1d65eab64877adb925c497117653a50f_03.07.22

Конфлікт між військовим керівництвом Росії та директорами оборонних заводів дедалі більше унеможливлює направлення до зони бойових дій нової бойової броньованої техніки. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

"Доставляючи до ремонтних заводів пошкоджену техніку, окупанти її повністю розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають чи обмінюють на алкоголь. До заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків. Водночас, директори ремонтних підприємств дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт. Вони мотивують це відсутністю компонентів та недостатніми сумами коштів, які надходять від військових за вже виконані роботи", - йдеться у повідомленні.

За час повномасштабної війни ЗСУ знешкодили понад 40% боєздатних танків, бойових машин піхоти та бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу РФ. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах.

"Врятувати ситуацію командування намагалося за допомогою спеціально створених ремонтних бригад, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій. Проте корупція і жага до наживи серед військового керівництва рф звели цю спробу нанівець", - повідомляє розвідка.

Оценка материала:

5.00 / 2
Оборонні підприємства РФ відмовляються ремонтувати пошкоджену техніку окупантів – ГУР 5.00 5 2
Політика / Росія
03.07.2022 782
Еще материалы раздела «Росія»