НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Світ
04.07.2022 505

Готується очолити трон: королева Єлизавета II передає справи принцу Чарльзу

Обов'язки королеви, викладені у звіті про Суверенний грант, були скорочені вперше за більш ніж десятиліття.

Королева Єлизавета II повільно, але факт складає свої королівські обов'язки і вже зараз дає можливість своєму спадкоємцю принцу Чарльзу відчути весь тягар відповідальності корони. Пише ТСН. 

Її Величність вперше за більш ніж десятиліття змінила свої офіційні обов'язки через проблеми з мобільністю, які змусили її відмовитися від участі у ключових заходах.

Як повідомляє Mirror, після платинового ювілею Букінгемський палац скоротив обов'язки Єлизавети II, а її 73-річний син принц Чарльз навпаки готовий взяти на себе ще більше офіційних обов'язків.

Цього року, нагадаємо, принц Чарльз вперше відвідав відкриття державного парламенту сам, представляючи там королеву (також із ним був принц Вільям).

Тим часом джерела у палаці применшують значення змін, говорячи, що вони не були "радикальними" для королівської родини. Але вже зараз очевидно, що королева Єлизавета II з'являтиметься на публіці все менше, а її син – все більше. Хоча, звичайно, повністю передавати престол Чарльзу вона поки що не буде.

Про те, скільки років принц Уельський чекає на трон і, яким може бути його правління, ми писали ось тут.

Оценка материала:

5.00 / 1
Готується очолити трон: королева Єлизавета II передає справи принцу Чарльзу 5.00 5 1
Політика / Світ
04.07.2022 505
Еще материалы раздела «Світ»