НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Росія
04.07.2022 14327

У всьому винен невдалий суїцид: від Дмитра Медведєва йде дружина

У російських елітах триває розбрат на найвищому рівні. Шлюби російських політиків тріскотять по швах.

Телеграм-канал GeneralSVR(reserv), якому немає підстав не довіряти, повідомив, що слідом за дружиною прессекретаря президента Путіна — Дмитра Пєскова - Тетяною Навкою, яка в близькому колі заявила про намір розійтися з чоловіком, про наміри подати на розлучення висловилася і дружина колишнього президента Росії Дмитра Медведєва Світлана. Пише ТСН. 

"Колишня перша леді останнім часом все менше часу приділяє Дмитру Анатолійовичу і все більше вдається до захоплень чоловіками на стороні, при цьому не гребуючи вживанням спиртного. Останньою краплею за словами самої Світлани Медведєвої став інцидент з підготовкою суїциду Дмитра Медведєва".

Світлана Медведєва має намір повернути дівоче прізвище Лінник. Прохання дозволити розлучення Світлана Медведєва вже завбачливо направила Володимиру Путіну, президент поки що свого дозволу не дав", — йдеться в повідомленні каналу.

У Росії, як бачите, навіть такі речі як розлучення вирішує диктатор Путін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як особисте життя самого Дмитра Пєскова дало тріщину.

І докладніше розповідали про те, хто такі Тетяна Навка та Світлана Медведєва.

Оценка материала:

5.00 / 4
У всьому винен невдалий суїцид: від Дмитра Медведєва йде дружина 5.00 5 4
Політика / Росія
04.07.2022 14327
Еще материалы раздела «Росія»