НОВОСТИ ДНЯ: Українець став дияконом у Вселенському Патріархаті  В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупи  Якою буде погода в Києві на День Незалежності: попередній прогноз синоптиків  Як війна вплинула на погоду та точність прогнозів: відповідь Укргідрометцентру  Hubble сфотографував кулясте скупчення зірок у сузір'ї Стрільця: яскравий кадр  В Англії виявили військовий корабель США, який розшукували понад 100 роківвсе новости дня
Політика
Росія
05.07.2022 2869

Як може померти Путін: керівник української розвідки назвав два варіанти

Кирило Буданов припускає, що на Росію чекає розвал на кілька частин.

Керівник української військової розвідки генерал Кирило Буданов припускає, що Путін може закінчити, як Сталін.

"Десталінізація – депутінізація. Ну, і в усьому звинувачують його", - зазначив Буданов в інтерв'ю РБК-Україна.

Якраз хотів спитати, які ви бачите можливі сценарії усунення Путіна? Це переворот, якась хвороба його? Чи дійсно він хворий, ми досі не знаємо.

А чи живий Путін зараз? Риторичне запитання.

Чи знаєте ви?

Я теж утримаюся від цього.

Просто у мене наступне запитання було, як може померти Путін, тепер навіть не знаю…

Ну, а я звідки ж знаю. Можливі виключно два варіанти, чим все це закінчиться. Перше, це наступник Путіна зупиняє основні дії, не тільки в Україні, а в багатьох куточках світу. І каже: "Знімайте, будь-ласка, з Росії всі накладені санкції, вибудовуємо нові стосунки. Росія тут ні до чого, виключно була людина, яка керувала до цього державою, і це його особисті проблеми, він маніяк".

Як зі Сталіним було.

Ну так, десталінізація – депутінізація. Ну, і в усьому звинувачують його. Інший варіант – це просто розвал Росії на кілька частин, на три і більше.

Оценка материала:

5.00 / 4
Як може померти Путін: керівник української розвідки назвав два варіанти 5.00 5 4
Політика / Росія
05.07.2022 2869
Еще материалы раздела «Росія»