НОВОСТИ ДНЯ: Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупи  Якою буде погода в Києві на День Незалежності: попередній прогноз синоптиків  Як війна вплинула на погоду та точність прогнозів: відповідь Укргідрометцентру  Hubble сфотографував кулясте скупчення зірок у сузір'ї Стрільця: яскравий кадр  В Англії виявили військовий корабель США, який розшукували понад 100 років  Кількість мешканців України, які вважають себе громадянами своєї країни, зросла майже у двічі  "Джанкой це дуже жирна ціль": експерт розповів, що зберігали окупанти на знищеному складі у Кримувсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.07.2022 477

Українці отримають нові ID-картки та закордонні паспорти найближчим часом

Поліграфкомбінат “Україна” готується відновити довоєнні темпи виготовлення паспортних документів.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, уряд ухвалив постанову, яка дозволяє тимчасово виготовляти паспорти з новими чипами без електронного підпису.

«Це значно спростило й прискорило процес. Одним з безпосередніх ініціаторів та драйвером процесу стало Міністерство з питань реінтеграції, що отримало чимало звернень від людей, які місяцями очікують на документи», - зазначили у відомстві.

Сотні тисяч громадян, серед яких є багато переселенців, зможуть нарешті одержати документи з новими чипами якнайшвидше. Їх виготовлятимуть, допоки триватиме воєнний стан.

Після війни зазначені документи залишаться дійсними.

З 24 лютого в Україні триває повномасштабна російська воєнна агресія.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці отримають нові ID-картки та закордонні паспорти найближчим часом 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
05.07.2022 477
Еще материалы раздела «Суспільство»