НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
05.07.2022 232

У Київській області пошкоджено та знищено 26 тисяч будівель, - голова ОВА

За час повномасштабної війни на Київщині окупанти пошкодили та знищили близько 26 тисяч об'єктів. Йдеться про житлові будинки, підприємства, освітні та медичні установи.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив голова Київської обласної воєнної адміністрації (ОВА) Олексій Кулеба.

"Якщо розділити за категоріями, то серед приватних житлових будинків частково пошкоджено 12,5 тисяч, повністю знищено - приблизно 5 тисяч. Серед багатоповерхових житлових будинків частково пошкоджено 975, повністю зруйновано - приблизно 170", - розповів він.

Кулеба зазначив, що поки що важко назвати точну кількість повністю зруйнованих будинків, оскільки тривають експертизи.

При цьому голова Київської ОВА розповів, що серед закладів загальної середньої освіти повністю зруйновано чотири школи, ще 91 школа постраждала частково. Також в області окупанти зруйнували 6 дитячих садків, ще 51 сад зруйновано частково.

"На сьогодні у нас є інформація, що 78 медичних закладів частково зруйновано, дві лікарні повністю знищено. Це основні цифри, необхідні для розуміння масштабів… На жаль, 44 підприємства по області у нас зруйновані повністю - це і великі, і маленькі", - додав Кулеба.

Водночас у Київській ОВА наразі не можуть назвати точну суму збитків від бойових дій.

"Поки що важко говорити про конкретні цифри, тому що ми ще не володіємо всією документацією. Робота з документами триває. А якісь загальні цифри не хотілося б називати, тому що вони навряд чи відповідатимуть дійсності", - підсумував він.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Київській області пошкоджено та знищено 26 тисяч будівель, - голова ОВА 5.00 5 2
Політика / Україна
05.07.2022 232
Еще материалы раздела «Україна»