НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.07.2022 627

У Туреччині українка присоромила Баскова за підтримку війни в Україні

Російський пропагандист Микола Басков, поки його країна вбиває українців, насолоджується відпочинком у Туреччині.

Там його помітила українка, яка не змогла пройти повз путініста, який танцював та розважався під веселу музику. Пише ТСН. 

Українка не розгубилася та підійшла до путініста, аби поставити кілька запитань. Жінка без жодної агресії запитала у Баскова, чи добре йому розважатися, тоді як Росія щодня бомбить Україну.

"Колю, вітаю! Ми вас дуже раді бачити. Я хотіла сказати, я з України. Росія зараз бомбить Україну щодня, а ви тут розважаєтесь. Як вам взагалі, нормально веселитися? " – запитала у Баскова українка.

Співак, який підтримує війну в Україні, з відкритим ротом вислухав жінку. Путініст на якийсь час розгубився та не знав, що відповісти. Та згодом стисло сказав: "Я відпочиваю, а не веселюся".

Згодом до Баскова підійшла одна з його супутниць. Вона закрила камеру спиною та відвела путініста до іншого місця. Українка тим часом крикнула услід співаку "Слава Україні!".

Нагадаємо, співак Микола Басков публічно підтримав війну в Україні, яку вороже розв'язала Росія. Тож український суд дозволив затримати російського путініста, який виправдовував війну РФ проти українців.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Туреччині українка присоромила Баскова за підтримку війни в Україні 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
06.07.2022 627
Еще материалы раздела «Суспільство»