НОВОСТИ ДНЯ: У ВР зареєстрували законопроєкт про створення електронного реєстру військовозобов’язаних: що про це відомо  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Посилення мобілізації в Україні: у Верховній Раді назвали умови та орієнтовний термін  Синоптики розповіли, де чекати опади в Україні сьогодні  ЗСУ знищують на друзки російські С-400, це дорога втрата для РФ, - ЗМІвсе новости дня
Політика
Україна
06.07.2022 2902

Не на Донбасі: військовий з Ізраїлю розповів, яка битва стане вирішальною у війні Росії проти України

Вирішальною у війні Росії проти України буде не битва за Донбас.

462a2908c3f7df8a40fb92ad5bf57448_06.07.22

Переломним моментом стане звільнення Херсона та Мелітополя на півдні України. Пише ТСН. 

Про це у коментарі "Радіо НВ" сказав військовий експерт, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін.

Він наголосив, що головні битви Україну очікують на півдні. А звільнення Херсона та Мелітополя стане ключовим моментом у війні Росії проти України.

"Якщо Україна зможе грамотно реалізувати зброю, якщо в Україні будуть суттєві успіхи, великі території будуть звільнені, це кардинально змінить і ставлення Заходу, і підхід Росії, і рівень колаборації тих, хто зустрічає з квітами, — зрадників. Це вплине взагалі на все", - сказав Левін.

Військовий заявив, що він не вважає, битва за Донбас для Росії настільки ж важлива, як за південь, оскільки звільнення цих міст відкриває шлях до Криму.

Нагадаємо, Жданов відповів, чи можуть зараз ЗСУ звільнити окупований Херсон.

Оценка материала:

5.00 / 2
Не на Донбасі: військовий з Ізраїлю розповів, яка битва стане вирішальною у війні Росії проти України 5.00 5 2
Політика / Україна
06.07.2022 2902
Еще материалы раздела «Україна»