НОВИНИ ДНЯ: По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водою  Приходить відчуття полегшення: 3 знаки зодіаку відчують щастя, якого давно не відчували, вже після 10 грудня  Мирна угода щодо України стає дедалі ближчою — The Washington Post  Путін уже хоче не лише Донбас, а й "Новоросію" — Портников про нову загрозу для України  Трамп підштовхує Київ до миру, заявляючи про "неминучу поразку", - The Wall Street Journal  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 грудня  Тепло зникне: синоптикиня розповіла, коли Україну накриє холодний фронтвсі новини дня
Політика
Україна
06.07.2022 560

ЗСУ стримують ворога на межі Луганщини та Донеччини

Збройні сили України стримують ворога на межі Луганщини та Донеччини і не дають перерізати автошлях Бахмут – Лисичанськ, що пролягає повз Білогорівку.

Про це повідомив у Телеграмі голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Ми стримуємо ворога на межі Луганщини та Донеччини – окупанти несуть значні втрати, у чому зізнаються самі. Вчора росіяни хотіли просунутися до Донеччини, перерізати автошлях Бахмут – Лисичанськ, що пролягає повз Білогорівку, але знов доповісти своєму керівництву їм нічого. Під тиском наших бійців ворог змушений був відійти", - написав очільник ОВА.

Він додав, що росіяни щодня отримують наказ просуватися далі, але не завжди його виконують через значні втрати особового складу.

Про це, за словами Гайдая, зізнаються і полонені, і ті, хто спілкується з населенням у Лисичанську та Сєвєродонецьку. Тільки за час штурму Лисичанська у ворога тисячі загиблих і поранених. Поступово дається в знаки окупанту і несвоєчасне підвезення боєприпасів – завдяки влучності наших бійців, які за останні два тижні знищили кілька складів на окупованій території. Один із них днями палав у Кадіївці.

Керівник ОВА переконаний, що коли в українських військових з’явиться більше далекобійної зброї, перевага ворога в особовому складі буде нівельована.

Оценка материала:

5.00 / 2
ЗСУ стримують ворога на межі Луганщини та Донеччини 5.00 5 2
Політика / Україна
06.07.2022 560
Еще материалы раздела «Україна»