НОВОСТИ ДНЯ: Українські АЗС скорегували ціни на автогаз: за скільки тепер ним можна заправитися  Короткочасні дощі та грози прогнозують по всій Україні  Зеленський звільнив очільників СБУ в трьох областях та столиці: хто втратив посаду  В Україні воює шість основних російських угруповань, - ISW  На території Донеччини загинув російський чиновник, який приїхав допомагати окупантам   Дощі та спека: прогноз погоди в Україні на тиждень, 15-21 серпня  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війнівсе новости дня
Політика
Росія
07.07.2022 314

"Ми живемо в країні репресій": відомий російський коментатор - про різницю між Україною та Росією

Російський коментатор Кирило Набутов назвав головну відмінність між Україною та Росією.

Українці набагато сміливіші, здатні відстоювати свої права у боротьбі з політичними діячами. Саме в цьому полягає різниця України з країною-агресоркою. Пише ТСН. 

Про це колишній співробітник телеканалу "Матч ТВ" Кирило Набутов сказав в ефірі YouTube-каналу "Ищем выход".

"Я думаю, в цьому і є різниця між сучасною Росією та сучасною Україною. Громадська думка в Україні набагато сильніша, ніж у Росії. Публічна діяльність була набагато вищою, і політична – набагато різноманітніша. Там справді була боротьба партій, яку в Росії давно придушено. Ми живемо в країні репресій. Це буде лише посилюватися. І це видає слабкість держава. Спочатку говорилося про те, що це буде коротенька історія, а зараз щось пішло не так і доводиться всю промисловість переводити на військові рейки: "Так що ви тут рота не відкривайте, с**і діти. Ми вас усіх замочимо або посадимо", – сказав Набутов.

Нагадаємо, що Набутов також звинуватив Російську Федерацію у тому, що вони перероблюють історію.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Ми живемо в країні репресій": відомий російський коментатор - про різницю між Україною та Росією 5.00 5 2
Політика / Росія
07.07.2022 314
Еще материалы раздела «Росія»