НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
07.07.2022 2812

В Києві відбулася історична зустріч духовенства Православної церкви України та Української православної церкви

В Києві у соборі Софія Київська відбулася зустріч духовенства Православної церкви України та Української православної церкви.

Історична зустріч повинна покласти початок нового шляху українського духовенства. Пише ТСН. 

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Зустріч духовенства відбулася 5 липня у день пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира. За словами Олександра Ткаченка, ця зустріч повинна покласти початок нового шляху українського духовенства.

“Долати розділення, служити народу України та будувати наш спільний дім - наші спільні цілі. Я вірю, що ця зустріч - це початок нового, мудрого, сильного шляху наших Церков заради вільного й мирного майбутнього України”, - наголосив міністр культури та інформаційної політики.

Нагадаємо, що британський таблоїд опублікував прогноз учасника російської версії шоу “Битва екстрасенсів”. Чоловік вважає, що диктатор Путін зіткнеться зі “спробами отруєння” та “фізичними нападами”.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Києві відбулася історична зустріч духовенства Православної церкви України та Української православної церкви 5.00 5 2
Політика / Україна
07.07.2022 2812
Еще материалы раздела «Україна»