НОВОСТИ ДНЯ: Українські АЗС скорегували ціни на автогаз: за скільки тепер ним можна заправитися  Короткочасні дощі та грози прогнозують по всій Україні  Зеленський звільнив очільників СБУ в трьох областях та столиці: хто втратив посаду  В Україні воює шість основних російських угруповань, - ISW  На території Донеччини загинув російський чиновник, який приїхав допомагати окупантам   Дощі та спека: прогноз погоди в Україні на тиждень, 15-21 серпня  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війнівсе новости дня
Політика
Росія
07.07.2022 359

У Росії призупинив роботу найбільший завод із виробництва свинцю

Підприємство "Фрегат", яке розташоване біля Москви, не змогло продовжити працювати, оскільки російська влада не видала йому ліцензію та експорт необробленого металу.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди. Пише ТСН. 

Зазначається, що влада держави-окупантки порекомендувала свинцевим заводам шукати нових партнерів серед "дружніх" країн. Такими можуть бути Туреччина, Сербія та Китай. Внутрішній попит на свинець у Росії дуже низький. "Фрегат" випускає до 40 тисяч тонн свинцю і сплавів на рік, це близько чверті всього обсягу виробництва цього металу в Росії. Наразі завод на місяць призупинив свою роботу.

Російські експерти заявляють, що заборона на експорт свинцю спровокована побоюваннями його дефіциту на тлі відсутності первинного виробництва металу у РФ. Там вважають, що влада боїться ризику залишитися без свинцю, який активно використовується у військовому машинобудуванні та в патронній промисловості.

Нагадаємо, росіяни вже зруйнували в Україні лише інфраструктури на три річні бюджети нашої країни.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Росії призупинив роботу найбільший завод із виробництва свинцю 5.00 5 2
Політика / Росія
07.07.2022 359
Еще материалы раздела «Росія»