НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Світ
07.07.2022 20677

Промовисто: китайське керівництво придумало принизливе прізвисько для Путіна

Президент РФ Путін, імовірно, вважає себе розумнішим за інших, але досі не помітив, як від нього повільно, але стабільно відвертається весь світ.

У середині червня Путін мав телефонну розмову з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Під час цієї розмови кремлівський диктатор запросив Сі Цзіньпіна відвідати Росію, але отримав рішучу відмову. Пише ТСН. 

Телеграм-канал Generall SVR розповідав подробиці про те, як саме відбулася ця розмова і чим вона закінчилася. А також розповіли одну цікаву деталь, виявляється китайське керівництво вже придумало прізвисько для кремлівського "фюрера", його називають "цуценя".

Нагадаємо, раніше цей же канал поінформував, що від прессекретаря Путіна Пєскова пішла дружина. А цього тижня з'явилися чутки про те, що шлюб путінської маріонетки Дмитра Медведєва теж тріщить по швах.

Оценка материала:

5.00 / 4
Промовисто: китайське керівництво придумало принизливе прізвисько для Путіна 5.00 5 4
Політика / Світ
07.07.2022 20677
Еще материалы раздела «Світ»