НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський присвоїв ім’я корвету, що будують в Туреччині для України  П'ятниця буде доволі теплою: прогноз погоди в Україні на Спаса, 19 серпня  Доноси вийшли на новий рівень: у Росії чоловік сам на себе написав заяву, бо він проти війни з Україною   Чи буде покарання для жінок, які не стануть на військовий облік до 1 жовтня: пояснив депутат  Християни східного обряду святкують Яблучний Спас  Прогноз погоди на вихідні 20–21 серпня: спека трохи спаде, місцями дощі  Очищення ложок та виделок із нержавілої сталі: корисна хитрість господиньвсе новости дня
Політика
Європа
07.07.2022 295

Лукашенко закликав до максимальної інтеграції із Росією

Білоруський диктатора Олександр Лукашенко заявив, що Мінську необхідно зробити максимум щодо кооперації з Москвою.

Втім, наголошує самопроголошений президент, при цьому Білорусь повинна "зберігати суверенітет і незалежність" та "інтереси білоруського народу". Мовляв, його країна активізувалася у роботі на російському напрямі. Пише ТСН. 

Про це Лукашенко заявив під час зустрічі з головою Палати представників Національних зборів Білорусі, пише "БЕЛТА".

"Сьогодні вже всі зрозуміли, що таке Білорусь для Росії та Росія для Білорусі. Ми маємо зробити максимум щодо кооперації в економіці, на нашу єдність, єднання. Все зробити для того, щоб ніхто не міг кинути камінь у нас, що ми не вирішили якихось питань у взаєминах з Росією", - наголосив він.

Також білоруський диктатор заявив, мовляв, "Росія має глобальні інтереси", а також "відповідні погляди на розвиток Білорусі".

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов розповів, якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ на залучення армії до війни в Україні, ці війська стануть підпорядковані генштабу Росії, і стануть єдиними збройними силами "Союзної держави". Лукашенко уникає того, щоб віддати цей наказ, адже армія – "мабуть, єдина ніжка того стільця, на якому він сидить, яка ще не підпиляна".

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко закликав до максимальної інтеграції із Росією 5.00 5 1
Політика / Європа
07.07.2022 295
Еще материалы раздела «Європа»