НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
Політика
Україна
07.07.2022 679

Розвідка не виключає спроб наступу окупантів на Запоріжжя, – Маляр

За даними Головного управління розвідки, російські окупаційні війська спробують провести наступальні дії у напрямку Запоріжжя та оточити підрозділи ЗСУ.

Про це в Медіацентрі Україна повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“На Запорізькому та Новопавлівському напрямках не виключається проведення противником наступальних дій у напрямку Запоріжжя або здійснення обходу у напрямку Велика Новоселівка-Покровське, очевидно, з метою оточення наших підрозділів”, – зазначила вона.

Також, за словами Маляр, не виключається, що з цією метою підрозділи російських окупаційних військ на зазначеному напрямку посилюються щонайменше п’ятьма батальйонно-тактичними групами.

За її словами, на Криворізькому та Миколаївському напрямках противник намагатиметься утримувати захоплені території правобережної частини Херсонської області та проводитиме диверсійно-розвідувальні дії на узбережжі Одеської та Миколаївської областей.

Оценка материала:

5.00 / 1
Розвідка не виключає спроб наступу окупантів на Запоріжжя, – Маляр 5.00 5 1
Політика / Україна
07.07.2022 679
Еще материалы раздела «Україна»