НОВИНИ ДНЯ: Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Після 13 серпня життя може набрати нових обертів: три знаки китайського гороскопу, яким важливо не проґавити цей період  Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речейвсі новини дня
Політика
Росія
08.07.2022 1803

Головний рабин Москви покинув Росію

Головний рабин Москви Пінхас Гольдшмідт відмовився підтримувати війну проти України і остаточно покинув Росію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення головного рабина України Моше Реувена Азмана в Facebook.

Вчора Гольдшмідта офіційно звільнили з усіх посад, які він займав близько 30 років, включаючи, головного рабина Москви, глави рабинського суду і т. д.

Раніше повідомлялося, що Гольдшмідт був змушений виїхати з Росії через відмову підтримати війну в Україні. Після він поїхав до Угорщини, де допомагав українським біженцям, а потім відправився в Ізраїль.

Нагадаємо, глава московської церкви патріарх Кирило підтримав "військову спецоперацію" в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 3
Головний рабин Москви покинув Росію 5.00 5 3
Політика / Росія
08.07.2022 1803
Еще материалы раздела «Росія»