НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Росія
09.07.2022 5592

«МакДональдз» по-російськи: мережа ресторанів прибирає з меню картоплю фрі

У деяких ресторанах мережі «Вкусно и точка», що замінила в росії «МакДональдз», не буде картоплі фрі, а також картоплі по-селянськи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє РБК із посиланням на пресслужбу компанії.

«Це пов'язано з тим, що 2021 рік у росії став неврожайним для сортів картоплі, яка використовується для виробництва картоплі фрі у підприємствах мережі. Протягом останніх 8 років компанія орієнтувалася на російських постачальників та закуповувала продукти у них. Крім того, став неможливий імпорт із ринків, які могли б стати тимчасовими постачальниками картоплі для підприємств у росії», - заявили представники мережі.

У мережі вважають, що з нестачею картоплі зіштовхнуться й інші учасники ринку. Обіцяно, що страви з картоплі повернуться до всіх ресторанів мережі восени, коли зберуть новий урожай.

Нова мережа «Вкусно и точка» зайняла в росії місце «МакДональдз» після того, як знаменита всесвітня мережа пішла з російського ринку через початок росією повномасштабної війни проти України. За умовами угоди, нові власники не можуть використовувати бренд «МакДональдз» та назву найпопулярніших страв, наприклад «Біг Мак». Водночас у "Вкусно и точка" заявляли, що спробують зберегти меню «МакДональдза».

Оценка материала:

5.00 / 5
«МакДональдз» по-російськи: мережа ресторанів прибирає з меню картоплю фрі 5.00 5 5
Політика / Росія
09.07.2022 5592
Еще материалы раздела «Росія»