НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
09.07.2022 389

Україна запропонувала НАТО створити військовий хаб: стали відомі подробиці

Україна пропонує НАТО створити на його східному фланзі, наприклад, у Польщі, військовий хаб "НАТО-Схід", який стане аналогом проекту "НАТО-Південь" у Неаполі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву першого заступника міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає Укрінформ.

"Україна має і продовжуватиме посилювати взаємодію з Альянсом. У своєму відеозверненні до глав держав і урядів на саміті НАТО в Мадриді президент Володимир Зеленський підкреслив, що необхідно переглянути розуміння східного флангу НАТО. Отже, пропоную спільно подумати над створенням у східній частині Альянсу, наприклад, у Польщі, хаба НАТО-Схід. Як модель можна взяти вже успішно функціонуючий подібний проект хаб НАТО-Південь", - сказала Джапарова.

Вона додала, що цей проект може створити легітимну основу для залучення партнерів Альянсу, зокрема України, до більшої практичної взаємодії з НАТО, що є дуже важливим для нас.

"Це сприятиме нашому євроатлантичному прогресу та дозволить нарощувати взаємодію за такими важливими напрямами, як забезпечення безпеки спільних кордонів або протидія нелегальній міграції, контрабанді та торгівлі людьми", - зазначила заступник міністра.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна запропонувала НАТО створити військовий хаб: стали відомі подробиці 5.00 5 1
Політика / Україна
09.07.2022 389
Еще материалы раздела «Україна»