НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Політика
Україна
11.07.2022 1908

Військовий експерт розповів, чим можна збивати стратегічні бомбардувальники Росії

Російські стратегічні бомбардувальники можна збивати двома методами.

Перший - за допомогою ППО, другий - винищувачами. Проте російські літаки не залітають у повітряний простір, який контролює Україна, а запускають ракети з території Білорусі або окупованого Криму. Пише ТСН. 

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

"Збивати російські бомбардувальники можна двома способами. Це система ППО, включно з трьохсотою, двохсотою, С-125, яка в нас стоїть на чергуванні. Будь-яку, в зону ураження якої він потрапляє. І другий варіант - це винищувачі. Винищувальна авіація саме для цього й призначена - для боротьби з бомбардувальниками противника. Але є одне "але". Справа в тому, що якщо останні пуски ракет Ха-22 з території Білорусі, російські Ту-22М3 залітали у повітряний простір Білорусі, підходили впритул до нашого кордону і робили пуски ракет Ха-22, розверталися й летіли. В цьому випадку їх наша ППО може дістати. А ось у випадках, коли, наприклад, Ту-22М3 робили пуски ракет Ха-22 з повітряного простору над півостровом Крим, там, на жаль, ми дістати не можемо. Відправити туди винищувальну авіацію - вона потрапить у зону впливу Росії", - пояснив військовий експерт.

Оценка материала:

5.00 / 3
Військовий експерт розповів, чим можна збивати стратегічні бомбардувальники Росії 5.00 5 3
Політика / Україна
11.07.2022 1908
Еще материалы раздела «Україна»