НОВИНИ ДНЯ: Нові правила для таксі та техогляду: що зміниться для водіїв 2026 року  Гороскоп на 23 січня: Овнам - втома, Близнюкам - несподівані поїздки  Рада миру Трампа: для чого її створили і що це означає для України  Гороскоп на 23 січня для всіх знаків зодіаку: кому зірки готують позитивні зміни  "Зимову підтримку" можна витратити ще у кількох супермаркетах: повний список  Погода на 23 січня в Україні: синоптикиня здивувала прогнозом  Франція перехопила російський танкер у Середземному морі: що відомовсі новини дня
Політика
Європа
11.07.2022 791

Будуть важкі наслідки. У Бундестазі незадоволені обсягами військової допомоги Україні

Німеччина надає Україні недостатню кількість озброєння. Це може викликати важкі наслідки в майбутньому.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман у Twitter.

"Якщо ми щодо України і далі будемо так мало робити, ми повинні будемо відповідати за історично важкі наслідки і проблеми", - підкреслила Штрак-Циммерман.

Вона додала, що уряд на чолі з канцлером ФРН Олафом Шольцом не вжив жодних заходів для того, щоб збільшити поставки зброї для України.

"Ні в якому разі так не повинно тривати далі. Я очікую від адміністрації канцлера ясне лідерство і відповідні дії. Оскільки тут все, як і раніше - без змін", - заявила чиновник.

Нагадаємо, Штрак-Циммерман заявила про невдоволення темпами поставок зброї для України ще 23 травня. Вона закликала призначити окремого "координатора" з постачання зброї Україні.

Також ми писали, що, за словами Штрак-Циммерман, німецький Бундесвер має на озброєнні 350 БМП Marder. З них 50 можна було б надати Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Будуть важкі наслідки. У Бундестазі незадоволені обсягами військової допомоги Україні 5.00 5 2
Політика / Європа
11.07.2022 791
Еще материалы раздела «Європа»